м. Рівне, Центральний офіс групи компаній “Смарт БАУ”

Зазвичай, третину свого життя людина проводить на роботі. В силу навіть таких причин важливо, аби цей час проходив у максимально комфортних умовах.

Та й загалом, сьогодні офіс – це міні-презентація компанії, її візитівка, підтвердження респектабельності та надійності, а також підтвердження турботи про своїх працівників і клієнтів. Тому він повинен бути максимально зручним та функціональним для людей, що працюють в ньому, естетичним, комфортним та привабливим для відвідувачів, має враховувати усі потреби для організації ефективних робочих зон та зон для успішних ділових перемовин або ж просто дружнього спілкування.

Наш проект передбачає розміщення на чотирьох поверхах великих, зручних, функціональних та технічно обладнаних офісних приміщень групи компаній “Смарт БАУ”. Отож, облаштовуємо:

  • простору конференц-залу, в якій плануємо проводити ділові переговори, бізнес-тренінги та семінари;
  • приймальну зону для гостей компанії (зону очікування);
  • основні робочі зони для ефективної та комфортної професійної діяльності керівництва компанії, відділу маркетингу, проектного відділу, будівельно-технічного відділу, відділу постачання, відділу обліку та звітності, юридичного відділу та інших не менш важливих працівників компанії;
  • обідню зону, де можна буде зручно попоїсти в колі колег і приємно поспілкуватися в неформальній атмосфері;
  • релакс-зону на свіжому повітрі.

Офіс – наша друга домівка і ми робимо все, аби наше будівництво було розумним від ідеї до втілення!

Відео презентація проекту