Будинок дитячої творчості

Група компаній “Смарт БАУ” отримала замовлення на розробку концепції та проектування Будинку дитячої творчості. Творча майстерня вже готова познайомити Вас зі своєю ідеєю до втілення, проектна ж група активно прийняла естафету у командному завданні.

Ділимось думками…

В умовах сьогодення досить важливо уберегти дітей від негативного впливу вулиці, де вони почуваються вільними та незалежними. Але цю свободу також можна відчувати, займаючись зі своїми однолітками у різних секціях та гуртках, які сприяють розвитку здібностей, допомагають у виборі майбутньої професії і, що найголовніше, оберігають від навколишнього негативу. Проте не слід нав’язувати чи примушувати дитину відвідувати ті чи інші секції – вона сама має цього бажати.

Саме тому, нашою метою і було запроектувати сучасний, стильний, та водночас по дитячому грайливий простір для розвитку дітей, до якого хочеться ходити, навчатися, знаходити нових друзів, пізнавати світ, мріяти та творити!

Знайомтесь!

Реконструкція будівлі центру соціальних служб для молоді під будівлю позашкільного навчального закладу.
1-smart-bau-bdt

Діти – це наше щастя, вони вносять в буденне життя частинку безтурботності та радості – так і на фасаді – яскраві вкраплення жовтого та фіолетового кольорів розбавляють сіру основу будівлі вцілому.

Для колористичного рішення було обрано три кольори:

– Сірий – сучасний колір, легкий, помірний, ненав’язливий, який і було взято за основу;

– Жовтий – яскравий, радісний, подібно сонцю, світлий і сяючий. Колір символізує розвиток, широкий простір, свободу та пошук нового;

– Фіолетовий – асоціюється з багатим внутрішнім світом та рівновагою, позитивно впливає на підсвідомість та підвищує працездатність.

Для візуального збільшення висоти будівлі та розбиття суцільних горизонтальних форм використано вертикальні лінії.

Відчуття дитячої грайливості та рухливості підкреслено вільним розміщенням віконних фрамуг.

Розфарбування стіни, поряд з якою здійснено прибудову, являє собою продовження об’ємно – просторового рішення у вигляді динаміки геометричних форм, що допомагає сприймати будівлю як єдине ціле.

Архітектурної виразності будівлі надають виступаючі частини на другому поверсі, які є доповненням похилого даху, а також об’ємні деталі навколо віконних отворів, які додають глибини.

2-smart-bau-bdt

Колектив компанії “Смарт БАУ” впевнений, що яскравий, стильний і сучасний дитячий центр стане не лише улюбленим острівцем розвитку малечі, а й буде надихати усіх мешканців міста!