Прес-центр

Група компаній «Смарт БАУ» здійснює господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури, з 2009 року. На протязі всього періоду існування ми постійно працювали над комплексними підходами, щоб максимально ефективно задовільнити бажання і потреби наших клієнтів. Керуючись принципом «від ідеї до втілення», сьогодні ми надаємо повний спектр послуг від вибору ділянки під забудову до забезпечення повноцінної експлуатації новозбудованого об’єкту. Очолює компанію заслужений будівельник України, досвідчений менеджер в галузі будівництва, багаторазовий переможець конкурсів «Кращий будівельник міста» – Олександр Іванович Гусарук.

Гнучкі, нестандартні, індивідуальні підходи, проектування та будівництво об’єктів за встановленими замовником економічними критеріями, економічна ефективність прийнятих технічних рішень, інноваційні технології, висококваліфікований кадровий потенціал, комплексна відповідальність за реалізацію проекту – це ті відмінності, які дозволяють нам бути успішними та користуватися високим рівнем довіри наших замовників.

ЗАСНОВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ «СМАРТ БАУ»

Гусарук Олександр Іванович

Засновник групи компаній «Смарт БАУ»

За час роботи Гусарука О. І. в будівельній галузі побудовано та прийнято в експлуатацію багато масштабних та важливих об’єктів. Деякі з об’єктів, побудованих під керівництвом Олександра Івановича, були представлені на Всеукраїнських конкурсах і відзначені грамотами і дипломами.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, а також йому присвоєно Почесне звання «Заслужений будівельник України».

Під керівництвом Гусарука О.І. було виконано наступні обєкти:

 • Будівництво та реконструкція Господарського суду Рівненської області в м. Рівне, вул. Яворницького, 59;
 • Будівництво та реконструкція об’єктів пускового комплексу 4-го енергоблоку Рівненської АЕС, а саме: школа-майстерня, адмінкорпус АПК-3, їдальня, реабілітаційний центр інвалідів дитинства в м. Кузнецовськ;
 • Реконструкція Навчального центру обласного центру зайнятості в м. Рівне, вул. Пирогова, 8;
 • Реконструкція пологового будинку в м. Костопіль;
 • Реконструкція школи – інтернату під експериментальне “Дитяче містечко” в с. Олександрія, Рівненського р-ну;
 • Реконструкція нежитлової будівлі під адміністративне приміщення в м. Рівне, вул. Чорновола, 70;
 • Реконструкція обласної друкарні під торговий центр в м. Рівне, вул. Київська, 10;
 • Будівництво офісного приміщення СК “КНЯЖА” в м. Рівне, вул. Грушевського, 32;
 • Реконструкція Рівненського міського центру зайнятості в м. Рівне, вул. Кавказька, 4;
 • Реконструкція Торгово-офісного комплексу в м. Рівне, вул. Соборна, 205;
 • Будівництво загальноосвітньої школи на 796 місць в с. Глинне, Рокитнівського р-ну;
 • Відтворення комплексу об’єктів цитаделі Батуринської фортеці в смт. Батурин., Чернігівської обл.

Не зупиняючись на досягнутому, ми й надалі продовжуємо активно розвиватись і успішно освоювати нові напрямки, розширюючи сфери діяльності компанії.